» Mbesa e Berishės, Canės: A ke shku me lujt futboll, a me rrah njerėz!, www.lajmet.com
» Ekspertėt: Sulmi ndaj qeverisė, nuk ka tė bėjė me terrorizėm, www.lajmet.com
» Ndotja e ajrit, ‘Makstil’ dhe ‘Jugohrom’ nuk do tė mbyllen? , www.lajmet.com
» Arrestohen tre xhihadistė kosovarė – planifikonin sulm ndaj njė baze tė KFOR-it, www.lajmet.com
» IPA fondet, BE-ja i ofron 664 milion euro Maqedonisė, www.lajmet.com
» Buxheti 2015, rriten tė ardhurat, www.lajmet.com
» JAHJAGA NUK SHKON NĖ BEOGRAD PĖR SHKAK TĖ KRIZĖS, www.lajmet.com
» Miratohen 2 kandidaturat pėr KLD. Rrėzohen dekretet e Nishanit, pėrēahet shumica, www.lajmet.com
» Presidenti Obama flet masat kundėr Ebolės, www.lajmet.com
» Deimel: Bamieh duhet tė dorėzojė provat pėrkatėse mbi akuzat ndaj EULEX, www.lajmet.com
» Kthimi i pronave nė Shqipėri: teknologjia ndihmon zgjidhjen, www.lajmet.com
» Ngėrēi politik rrezikon ta zhysė Kosovėn nė krizė financiare dhe buxhetore, www.lajmet.com
» Marin MEMA Shqiperia Tjeter, www.lajmet.com
» Shkrepen dy predha mbi godinėn e Qeverisė, www.lajmet.com
» Hill: Si u dogj ambasada amerikane nė Shkup nė 25 marsin e 1999, www.lajmet.com
» Hyjnė nė fuqi gjobat marramendėse, kujdes nė komunikacion, www.lajmet.com
» Sa tė mendohet BDI-ja pėr drejtorė, VMRO-ja s’la asnjė vend tė lirė pune, www.lajmet.com
» Shkrepen dy predha mbi godinėn e Qeverisė, www.lajmet.com
» "Energjia", Tahiri: Nisim nga sipėrmarrėsit, aksioni nė ēdo cep tė Shqipėrisė, www.lajmet.com
» Po lėkundet qėndrueshmėria e shtetit, www.lajmet.com
» Rama: Ngjitemi 40 vende nė klasifikimin e BB, Basha: Kurajo prej tė mbyturi, www.lajmet.com
» Maqedoni: Shpėrthime pranė ndėrtesės sė qeverisė, www.lajmet.com
» Ndeshja Serbi-Shqipėri, Ministria e Jashtme, raport “sekret” nė Kuvend, www.lajmet.com